Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /srv/www/clients/client375/web1316/web/include/db.php on line 12
Liepājas skaņas Rundāles pilī
LV ENG
Par ciklu

2014. gadā 17. maijā Rundāles pilī svinīgā atmosfērā Imants Lancmanis un Uldis Lipskis parakstīja ilgtermiņa sadarbības līgumu starp Rundāles pils muzeju un Liepājas Simfonisko orķestri. Līgums paredz atjaunot vairākus gadsimtus senu kultūras saikni starp Kurzemes hercogu vasaras rezidenci un hercogistes ostas pilsētu – reiz hercogu orķestra un trupas koncerti, operu iestudējumi tika atskaņoti gan Rundālē, gan Jelgavā un Liepājā. Tā dzima koncertu cikls “Liepājas skaņas Rundāles pilī”. Unikālo pils ansambli, tā mākslas vērtību kolekciju un Imanta Lancmaņa nenovērtējamo veikumu pusgadsimta garumā baudīsim, kopīgi ļaudamies augstajai mūzikas mākslai Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu talantīgajā izpildījumā.

 

Paldies par to, ka Liepājas mūziķi nes uz Rundāles pili brīnišķās skaņas, kas spēj atvērt arhitektūras un tēlotājas mākslas vārtus, atgādinot par tiem laikiem, kad hercoga galms brauca uz Liepāju, bet tagad Liepāja nāk uz Rundāli.

Imants Lancmanis